17 травня на Хмельниччині компанія «УКРВЕТ» провела семінар "Український та європейський практичний досвід лікування і профілактики копитець у корів".


Даний семінар дозволив оцінити важливість проблеми копитець у корів,порівняти українські та датські навики по розчистці копитець та отримати неоціненний досвід від спеціалістів з Данії - Palle Fjord Thomsen (директор компанії KVK Hydra Klov ) та Ole Ebbesen (спеціаліст по розчистці) .

Досвідчений погляд, професійний підхід та тонкощі в практиці на господарствах України висвітлив канд.вет.наук, незалежний консультант Петрик Максим Васильович.

Плідне обговорення та активний практичний Майстер-Клас ще раз підкреслили зацікавленість українських спеціалістів у бажанні підвищувати свою кваліфікацію кожного дня та демонструвати свій професійний досвід в даній тематиці.

Дякуємо Всім коллегам та друзям , які завітали на нашу подію та приймали активну участь в теоретичній та практичній секціях семінару.

Окрема подяка  Фермерському Господарству "Маїс" , директору Федоруку Олегу Анатолійовичу та зам.директора по тваринництву Нетязі Сергію Олександровичу за допомогу в організації , за можливість відвідати та оглянути господарство , а також проведення практичного Майстер-Класу на гідравлічному станку KVK Hydra Klov 800-1.

До Нових зустрічей!

З повагою, ТОВ «УКРВЕТ»