Все для ветеринарії та тваринництва

Ветеринарне діагностичне, лабораторне, хірургічне обладнання і устаткування для тваринницьких комплексів

Ветеринарні УЗД апарати, рентген обладнання, ветеринарні кардіографи, біохімічні та гематологічні аналізатори, світильники операційні, кисневі концентратори, столи ветеринарні хірургічні, обладнання та матеріали для стерилізації та дезінфекції, апаратура для інгаляційного наркозу, обладнання для свинарства та скотарства. Знижки від 5-10%. Гарантія на обладнання від 12 до 24 месяців. Можлива відстрочка платежу!

Дивитися асортимент

Переваги в цифрах

 
5 років роботи на вітчизняному ринку
1 500 пропозицій в наявності на сайті
 
 
40+ постійних брендів-партнерів
1-3 дні на поставку по Україні
 

Рекомендуємо!

Скотарство

Зонди, соски і відра для випоювання телят, колострометри, рефрактометри, пологодопомогачі, шприци, голки та інше обладнання для розведення великої рогатої худоби. Відмінна якість. Доступна ціна.

Свинарство

Високоякісні пристосування, пристрої і інструменти для зручного відбору, фільтрації і зберігання сперми кнурів, штучного осіменіння, годування, випоювання і зважування новонароджених поросят.

Діагностичне обладнання

Ультразвукові сканери, апарати УЗД для великої рогатої худоби та свиней - високоефективне обладнання для діагностики різних захворювань. Дозволяє своєчасно поставити діагноз і призначити курс лікування хворій тварині.

Лабораторне обладнання

Біохімічні та гематологічні аналізатори, діагностичні тести та набори, центрифуги, мікроскопи, ваги дозволяють швидко діагностувати захворювання і загальний стан здоров'я тварини.

Хірургічне обладнання

Для хірургічної роботи будь-яка ветлікарня повинна бути оснащена операційною, стерилізаційною, перев'язочною, тимчасовим стаціонаром. Хірургічні столи, світильники, інфузомати, апарати ШВЛ і наркозно-дихальна апаратура, шприцеві дозатори для проведення хірургічних операцій в ветеринарних клініках. 100% якість!

Обладнання для дезінфекції

Одноразовий одяг, рукавички, дезінфікуючі бар'єри, засоби для асептичної обробки рук і шкіри та інші дезінфектанти для використання на фермах, бойнях, м'ясокомбінатах.

Этапи розвитку компанії
 

2012 рік
Заснування підприємства і інтернет-магазину. Забезпечення споживачів ефективним, сучасним обладнанням та витратними матеріалами для ветеринарії.

 

2014 рік
Комплексні поставки обладнання для свинарства та скотарства. Співпраця з датськими (Jorgen Kruuse), швейцарськими (Socorex), німецькими (Karl Storz) виробниками.

 

2016 рік
Лідерство на ринку. 30% нових клієнтів приходить за рекомендацією. Розробка комплексних рішень по оснащенню установ ветеринарним обладнанням.

Всі факти про нас

«УКРВЕТ» — надійний партнер!

Колосальний асортимент
Машинки для стрижки овець, спреї для маркування худоби, хірургічні інструменти, кисневе обладнання, набори для діагностики захворювань свиней, коней і птиці.
Професійний підхід
До реалізації проекту підходимо комплексно: починаючи від поставки обладнання і закінчуючи його введенням в експлуатацію з гарантійним сервісом.
Своєчасна відправка
Ми досягли можливості відправки день в день за рахунок оперативної логістики (власна транспортна служба) і наявності товарів на складі.
Демократичні розцінки
Гнучка цінова політика приваблює оптових і роздрібних покупців, а також дистриб'юторів. Діють вигідні знижки для постійних клієнтів.
Грамотні консультації
Фахівці компанії надають консультаційні послуги клієнтам, допомагають у виборі ветеринарного обладнання та комплектації замовлення.
Велика клієнтська база
Працюємо з козячими фермами, свинофермами, вівчарськими господарствами, ветклініками, лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи, репродуктивними центрами.

Перейти до покупки

Вигоди для покупців

Сервісне обслуговування та ремонт медичного і тваринницького обладнання
У разі 60% передоплати можлива безвідсоткова розстрочка строком до 4 місяців
Працюють кредитні та лізингові програми для постійних замовників
Можливість покупки за зниженою ціною в рамках рекламних акцій
 

Схема замовлення

Замовлення на сайті або в телефонному режимі

Консультування, оформлення покупки

Оплата за безготівковим розрахунком

Доставка поштою, ТК або самовивіз в Києві

Зв'язатися з нами

Техніка для фермерів і ветеринарів

Оптово-роздрібний продаж продукції по Україні та зарубіжним країнам!

Ми є постачальником і виробником сертифікованої апаратури, яка відповідає міжнародним стандартам якості. Можливість працювати з виробниками напряму дозволяє забезпечувати мінімальні ціни і короткі терміни постачання!

Вітрина пропозицій