0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.– Пт.: 09:00–18:00
Сб.– Нд.: онлайн замовлення

0
Мій кошик
Про магазин

Якісне обладнання для ветеринарних клінік і тваринництва

Купити ветеринарне обладнання у нас - це значить, забезпечити високу ефективність роботи і відмінну окупність вкладень. Поставки товарів здійснюються від компаній, продукція яких добре зарекомендувала себе у всьому світі. Гарантія на обладнання становить від 12 до 24 місяців. Також ми здійснюємо сервісне обслуговування і ремонт медичного і ветеринарного обладнання.

Перед покупкою клієнти можуть отримати розгорнуту консультацію фахівця з усіх питань, пов'язаних з товаром і його особливостями. При необхідності забезпечується і навчання. Зв'язатися з представником компанії по телефону можна щодня, без вихідних, з 8.00 до 21.00.

Особливо зручні консультації фахівця при необхідності комплексної закупівлі медичного, і зооветеринарного обладнання в Києві, наприклад, якщо поставлена мета оновити оснащення клініки або фермерського господарства. Надалі можливо і дооснащення додатковим обладнанням відповідного класу. Консультанти прекрасно розбираються в питанні і допоможуть придбати все необхідне в рамках обумовленого бюджету проекту.

Продаж ветеринарного медичного обладнання та обладнання для тваринництва

В асортименті - відмінний вибір товарів для тваринницьких комплексів. Тут є все необхідне для допомоги породіллі, догляду за молодняком і його правильного вирощування. Наприклад, ви зможете замовити інфрачервоні лампи, інструменти для визначення вмісту імуноглобулінів в молозиві, пристрої для видалення рогів та ін.

Забезпечити відмінний стан дійних корів допоможе, ветеринарне обладнання для профілактики кетозу, лабораторне обладнання й устаткування для діагностики інфекційних захворювань. Є і товари, які не мають безпосереднього відношення до лікування тварин, але незамінні на будь-який фермі. До них можна віднести олівці та спреї для маркування худоби. Швидко визначитися з вагою тої чи іншої тварини допоможуть ваги для зважування великої рогатої худоби, свиней і дрібних тварин, різні моделі яких дозволяють працювати з масою від чотирьох кілограмів до трьох тонн з точністю від 100 грам.

Для вівчарських господарств будуть незамінні надійні, зручні і довговічні машинки для стрижки. Втім, в каталозі є будь-які їх модифікації: для корів, коней і дрібних тварин.

Комплектація лабораторій та хірургічних кабінетів

У каталозі ви знайдете відмінний вибір обладнання для ветеринарної клініки будь-якої спеціалізації.

Це можуть бути:

Для максимально швидкої і точної постановки діагнозу можна придбати УЗД і рентген-апарати. Для лабораторій різного рівня незамінним буде аналітичне та лабораторне обладнання. Для економії часу фахівців створені і готові набори, які допомагають швидко провести тести на найбільш поширені захворювання. Наприклад, на туберкульоз або лейкоз ВРХ. Є набори і для діагностики захворювань свиней, коней і птиці. У нашій роботі використовуються методи діагностики відповідно до рекомендацій Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ) такі як:

Вартість і варіанти доставки ветеринарного медичного обладнання

Як прямий постачальник, компанія «Укрвет» забезпечує оптимальну ціну ветеринарного обладнання при гарантії автентичності та високої якості товарів. Є й додаткові можливості покупки за зниженою ціною. Наприклад, в рамках рекламних акцій або великого замовлення, вартість, в порівнянні з вихідною, може значно знижуватися.

У разі 60% передоплати можлива безвідсоткова розстрочка тривалістю до чотирьох місяців. Крім того, працюють кредитні та лізингові програми.

Перевезення медичного ветеринарного обладнання з Києва по Україні здійснюється:

  • Власної транспортною службою компанії.
  • Поштою.

Вибирайте і замовляйте - ми забезпечуємо відмінний рівень обслуговування!

Вгору